Ludzie, MotocykleMotocykle duże i małe22 kwietnia 20170CommentsJeszcze mi zimno i nawet nie pojechałem na wino do Rafała. Wiadomo - dzień na Bemowie. Człowiek "przepiździony" na maxa. A kwiecień nie rozpieszcza.